כנס מתעניינים – תואר שני בפסיכולוגיה קלינית בסלובקיה | 2021-2022

כנס מתעניינים לקראת שנת הלימודים 2021 שהתקיים ב14/1/2021

נגן וידאו
כנס מתעניינים מקוון ללימודי תואר שני בפסיכולוגיה קלינית בחו"ל ללא מתא"ם
 
הכנס מציג את תוכנית הלימודים לתואר שני בפסיכולוגיה קלינית בקושיצה, סלובקיה, תנאי הקבלה ותהליך הקבלה לתוכנית, מהלך הלימודים, וכמובן, החזרה לארץ.
 
** תנאי הקבלה לתואר זה **
תואר ראשון בפסיכולוגיה או במדעי ההתנהגות
ראיון אישי בעברית, בישראל
המלצה מחקרית, והמלצה מעשית
אין צורך בבחינת מתאם
 
** בכנס מדברים **
ד״ר קובי מונוביץ׳- מנהל ארגון אינטרנשיונל מדיסין סטדיס בארץ
IMS – International Medicine Studies
פרופסור רנטה פנוקובה– סגנית דיקן הלימודים באוניברסיטה בסלובקיה, אוניברסיטת
UPJS – Pavol Josef Safarik University
פרופסור יהודית הראל, פרופסור אמריטה מאוניברסיטת חיפה, ממקימי התוכנית לתואר שני בפסיכולוגיה בסלובקיה, המלווה את התכנית ואת הסטודנטים גם כיום
בוגרת התוכנית, וסטודנטית הלומדת בתוכנית כעת
 

כנס מתעניינים של שנה 2020

נגן וידאו

הכנס התקיים ב23/4/2020

 

למה לבחור בסלובקיה?

אוניברסיטת UPJS מציעה מסלול לימודים מותאמת לדרישות של משרד הבריאות הוועדה המקצועית לפסיכולוגיה קלינית. זהו המסלול היחידי באירופה שנבנה עבור סטודנטים ישראלים ועובר שינויים ועדכונים בהתאם לדרישות בארץ.

על התוכנית

לימודי תואר שני בפסיכולוגיה קלינית באוניברסיטת UPJS אורכים שנתיים וכוללים כתיבת תזה. התוכנית הוקמה על ידי ארגון IMS כמסלול לימודים מיוחד לסטודנטים ישראלים.

הלימודים מתקיימים באנגלית ותוכנית הלימודים מותאמת עבור ישראלים. פרופסור יהודית הראל מאוניברסיטת חיפה (הידועה בתחום הקליני וההתפתחותי) מלווה את התוכנית, בשיתוף עם דיקן התוכנית, פרופסור לובס לאדיסלאב ופרופסור פאנקובה רנטה.

במהלך הלימודים יערכו קורסים בנושאים הכוללים פסיכולוגיה קלינית, פסיכודיאגנוסטיקה של ילדים ובני נוער, סטטיסטיקה, פסיכיאטריה ופסיכופתולוגיה, מיניות אנושית, פסיכותרפיה, ועוד. התוכנית עונה על כל הדרישות האקדמיות של משרד הבריאות מלבד הפרקטיקום, כך שאין צורך בהשלמות אקדמאיות. את הפרקטיקום ניתן להשלים בעת החזרה לישראל.

תנאי הקבלה

אין צורך במבחן מתא"ם לקבלה לתוכנית. מה כן צריך? תואר ראשון בפסיכולוגיה או מדעי ההתנהגות, מעבר של ראיון אישי (אשר מתקיים בישראל), והגשה של מספר מסמכים. בנוסף לגיליון הציונים מהתואר הראשון, תצטרכו להגיש שתי המלצות (אחת אקדמית ואחת מעשית) ולכתוב סיפור חיים.

שכר הלימוד הוא 4500 יורו לשנה והלימודים אורכים שנתיים (ארבעה סמסטרים).

מפה קושיצה
UPJS.building

השאירו הודעה

פסטים אחרונים

IMS בפייסבוק

יצירת קשר

על IMS

IMS ישראל – עוסקת, בשיווק תוכניות ללימודים, וליווי הסטודנטים במהלך הלימודים בתוכניות הרפואה, וטרינריה, ותואר שני בפסיכולוגיה באירופה. מפעילה קורסי מכינה בישראל לתוכניות הרפואה והוטריניריה באירופה.

מתעניינים בלימודים בחו"ל?
השאירו פרטים לקבלת ייעוץ ללא עלות