logo e1642114500579

לימודי וטרינריה
בחו"ל

logo e1642114500579
על התוכנית

אוניברסיטת WULS, ורשה, פולין, מציעה לימודי וטרינריה בשפה האנגלית, הכוללים 5.5 שנות לימודים שבסופם מוענקת לבוגרים תעודת מנתח וטרינרי.

יתרונות התוכנית:

icon veterinar copyCreated with Sketch.

מסלול ישיר ומהיר לתעודת וטרינר

icon likeCreated with Sketch.

תכנית הנלמדת באנגלית

coinCreated with Sketch.

שכר לימוד אטרקטיבי

icon diplomaCreated with Sketch.

נלמדת במוסד לימודי מתקדם ומוביל

נגן וידאו
פירוט על התוכנית

בתכנית הבינלאומית ללימודי וטרינריה באוניברסיטת The Warsaw University of Life Sciences
בורשה, פולין, לומדים כיום כ -290 סטודנטים בינלאומיים, מה שהופכת אותה למקום מושך, קולקטיב רב תרבותי ותוסס ללמוד בה.
תכנית לימודים נלמדת באנגלית ואורכת 5.5 שנים, אשר בסיומה מוענקת לבוגרים תעודת מנתח וטרינרי.

התוכנית לרפואה וטרינרית מוסמכת על ידי האיגוד האירופי למוסדות לחינוך וטרינרי (EAEVE) המעניק ביטחון לסטודנטים שיודעים שהשכלתם מוסכמת ועומדת בסטנדרטים מקובלים.
בסיום הלימודים, יכולים הבוגרים לשוב ולעבוד במרפאות ובתי חולים וטרינרים בישראל בכפוף למבחן הרישוי של משרד החקלאות או להמשיך ולעבוד בכל מדינות האיחוד האירופי.

יתרונות התוכנית

5.5 שנים – 11 סמסטרים
8400 יורו
אנגלית
1.זכאות לתעודת בגרות
2.מעבר בהצלחה של מבחן כניסה בביולוגיה ובכימיה בכתב

כמידי שנה מתקבלים לתכנית כ- 60 סטודנטים חדשים.
הלימודים נלמדים בשפה האנגלית, ואורכים 5.5 שנים, מתוכם שנתיים ראשונות מתמקדות בידע תיאורטי פרה קליני, ולאחריהן 3 שנים של הכשרה מעשית קלינית, שמתקיימות במרפאות וטרינריות באוניברסיטה ובשיתוף פעולה הדוק עם חוות ומשקי חיות שנמצאים בצמידות לאוניברסיטה, דבר שמקל על הנגישות וההגעה של סטודנטים למוקדי הלמידה.

יש להשיג סך של 360 ECTS (נקודות אקדמיות) ולעמוד בהצלחה בבחינות על מנת לקבל את הדיפלומה לרופא וטרינרי. לבוגרים מוענק התואר האקדמי "מנתח וטרינרי" בקיצור "DVS". 

קבלת הדיפלומה מאפשרת לעסוק בוטרינריה כירורגית בישראל, בכל מדינות האיחוד האירופי. 

הפקולטה שואפת להציע מודולים וקורסי למידה חדשים בכל שנת לימודים כדי להתעדכן בציפיות התעשייה. כיום יש להשיג 299 ECT ממודולי חובה ו- 61 ECT ממודולי בחירה. ועד שנת 2022, הפקולטה מחויבת להעלות את מספר מודולי הבחירה ל 157.

בסיום הלימודים, כל בוגר רוכש ידע תיאורטי ומקצועי, וניסיון מעשי על:

  • שנה ראשונה - פיתוח הבנה בסיסית של מדעי החיים העומדים בבסיס הרפואה הווטרינרית והכרת המונחים הווטרינריים והרפואיים. הקורסים העיקריים הן אנטומיה של בעלי חיים, היסטולוגיה ואמבריולוגיה, במטרה לעזור לתלמידים לרכוש ידע מעמיק בהרכב גוף בעלי חיים
  • שנה שנייה - סטודנטים מתעמקים יותר במדעי החיים, במיוחד באנטומיה, פיזיולוגיה ואימונולוגיה וטרינרית. בשנה זו הסטודנטים מתחילים ללמוד מיקרוביולוגיה ולומדים על גידול בעלי חיים ותְזוּנָה. המבוא לרווחת בעלי חיים ואתולוגיה מסייע בשליטה בקורסים קליניים עתידיים.
  • שנה שלישית - הלימודים הקליניים מתחילים, נחשפים להדמיה, עקרונות אבחון ומתמקדים באבחון קליני והגנה על בריאות הציבור.
  • שנה רביעית - הסטודנטים ממשיכים לתרגל בתחום, תוך התמקדות במגוון בעלי חיים, החל מדגים, חיות מחמד ועד חיות גדולות כגון סוסים
  • שנה חמישית והלאה - טכניקות לטיפול במחלות וניתוחים פנימיים הופכות למוקד הלימוד העיקרי כאשר הסטודנטים חוקרים מגוון מחלות ולומדים על גניקולוגיה והמלטה של חיות. השתתפות במרפאות החיות בפקולטה ומשקי חיות מהסביבה בשת"פ הם חלק חשוב בלימודים בשנה זו. 

 

הסבר מקיף ומפורט על תכנית הלימודים ראו: תכנית לימודים לוטרינריה

פריט

עלות ממוצעת ביורו

ארוחה בקפיטריה של האוניברסיטה (כולל מרק ומנה עיקרית)

4€

כיכר לחם

1€

ליטר חלב

0.8€

כרטיס לסרט

7€

כניסה לבריכה בקמפוס

2.5 € לשעה

השכרת דירת יחיד

כ500 €

שכירות עם שותפים

כ300 €

תחבורה ציבורית (לסטודנט עד גיל 26)

26 € לשלושה חודשים

*המחירים מעודכנים לשנת 2018 והינם בגדר הערכה בלבד.

בנק אגוד מציע הלוואה מיוחדת לסטודנטים בIMSפרטים נוספים אפשר לראות בקובץ הבא: קישור

השאירו פרטים ויועץ לימודים יחזור אליכם
חיי הסטודנט

ורשה מכונה "פריז של מזרח אירופה" בשל יופייה המדהים. עם 1.7 מיליון תושבים, עיר הבירה של פולין בטוחה במיוחד, נקייה וידידותית.
העיר מציעה שפע של אפשרויות לחיי סטודנטים נהדרים. ורשה היא אחד ממרכזי החינוך החשובים ביותר בפולין. זה ביתם של ארבע אוניברסיטאות גדולות עם למעלה מחצי מיליון סטודנטים המתגוררים בעיר המהווים 29% מאוכלוסייתה. 
יש גם בית ספר לרכיבה על סוסים הממוקם 50 מ' ממרפאת הסוסים בפקולטה בווליקה (כ -2 ק"מ מקמפוס WULS-SGGW).
ורשה היא אחת מהקהילות היהודיות המוכרות והגדולות ביותר בעולם, בשני העשורים האחרונים ישראלים רבים עברו להתגורר בורשה, פתחו עסקים משגשגים, החלו להשקיע בנדל"ן, תיירות, כמו גם ללמוד לימודים אקדמיים. לצד אתרים היסטוריים יהודים, תוכלו למצוא גם מסעדות וחנויות לממכר מזון כשר ותוצרת ישראל, בתי כנסת פעילים, שגרירות ישראל, ובעונת התיירות את השפה העברית ברחובות. ורשה נחשבת לאחד המקומות הבטוחים ביותר.

bycicle
logo e1642114500579

האוניברסיטה ובסביבתה

אוניברסיטת Warsaw University of Life Sciences היא מוסד אקדמי מבוסס אשר הוקם בשנת 1816 ולו היסטוריה ארוכה של הצלחות אקדמיות. היא מורכבת משלושה עשר פקולטות המתמקדות במדעי החקלאות ומדעי החיים ומארחת מעל 7,300 סטודנטים, מתוכם 1,400 סטודנטים לווטרינריה.
הפקולטה לרפואה וטרינרית היא הפקולטה המובילה בפולין אשר מתגאה במרפאות חיות מודרניות ומאובזרות.
IMS ו- WULS עובדים בשיתוף פעולה הדוק מאז 2007 כדי להפוך את הלימודים בוטרינריה המוצעים לסטודנטים פוטנציאליים, לעמוד בסטנדרטים הבינלאומיים הגבוהים ביותר. אוניברסיטת WULS מתמקדת בהוראה איכותית על ידי חברי אקדמיה בעלי ניסיון קודם רב בהובלת
מוסדות ואוניברסיטאות לוטרינריה, מדעי בעלי חיים או ביוטכנולוגיה / מחקר ברחבי העולם. כמו כן, יש דגש מתמשך חזק על מחקר אקדמי, במיוחד בשיתוף פעולה עם מוסדות אחרים, אשר מעשיר עוד יותר את מעמדה האקדמי הבינלאומי של האוניברסיטה. האוניברסיטה מציעה קמפוס מגורים מרווח ומודרני, ומרכז ספורט הכולל בריכת שחייה, חדר כושר מאובזר ומגרשי טניס. המרכז מספק גם משטח קרח חורפי עונתי.  בקמפוס מותאם שכזה, תמצאו גם בית קפה, מזנון, חנויות ומרפאה.

השאירו פרטים ויועץ לימודים יחזור אליכם

IMS סוכנות מומחית ומובילה ללימודים בחו"ל

חברת IMS נוסדה בשנת 2005 כדי לאפשר גישה ללימודים איכותיים עם תנאי קבלה נוחים המאפשרים לממש את החלום לקריירה במקצועות אלו.
בין אם מדובר ברפואה כללית, רפואת שיניים או וטרינריה, תכניות הלימודים הן אטרקטיביות ואפשריות אודות להוראת הלימודים בשפה האנגלית, שכר לימוד ויוקר מחיה נוחים, איתם ניתן גם ליהנות מחוויית הלימודים בחו"ל.