logo e16421145005791

לימודי וטרינריה
בחו"ל

על התוכנית – לימודי וטרינריה

אוניברסיטת WULS, ורשה, פולין, מציעה לימודי וטרינריה בשפה האנגלית, הכוללים 5.5 שנות לימודים שבסופם מוענקת לבוגרים תעודת מנתח וטרינרי.

יתרונות התוכנית:

dog

מסלול ישיר ומהיר לתעודת וטרינר

like

תכנית הנלמדת באנגלית

coin

שכר לימוד אטרקטיבי

icon diploma

נלמדת במוסד לימודי מתקדם ומוביל

dog

מסלול ישיר ומהיר לתעודת וטרינר

like

תכנית הנלמדת באנגלית

coin

שכר לימוד אטרקטיבי

icon diploma

נלמדת במוסד לימודי מתקדם ומוביל

פרטים על לימודי וטרינריה בחו"ל

בתכנית הבינלאומית ללימודי וטרינריה באוניברסיטת The Warsaw University of Life Sciences
בורשה, פולין, לומדים כיום כ -290 סטודנטים בינלאומיים, מה שהופכת אותה למקום מושך, קולקטיב רב תרבותי ותוסס ללמוד בה.
תכנית לימודים נלמדת באנגלית ואורכת 5.5 שנים, אשר בסיומה מוענקת לבוגרים תעודת מנתח וטרינרי.

התוכנית לרפואה וטרינרית מוסמכת על ידי האיגוד האירופי למוסדות לחינוך וטרינרי (EAEVE) המעניק ביטחון לסטודנטים שיודעים שהשכלתם מוסכמת ועומדת בסטנדרטים מקובלים.
בסיום הלימודים, יכולים הבוגרים לשוב ולעבוד במרפאות ובתי חולים וטרינרים בישראל בכפוף למבחן הרישוי של משרד החקלאות או להמשיך ולעבוד בכל מדינות האיחוד האירופי.

יתרונות התוכנית

 • מסלול לימודים מהיר וישיר לוטרינריה -ללא צורך בתואר ראשון קודם
 • תנאי קבלה הוגנים ונוחים
 • הכשרה מעשית ואקדמית באיכות גבוהה, באמצעות הרצאות, סמינרים, התנסות במרפאות וטרינריות בפקולטה ושת"פ עם משקי חיות בסביבת האוניברסיטה
 • לסטודנטים יינתן ליווי על ידי צוות IMS מן ההרשמה ועד סיום התואר.
 • לגור בלב אירופה עם אפשרות לטייל ולהכיר אנשים מכל העולם.
 • עלות לימודים ומחיה אטרקטיביות.
 • תואר אירופאי מוכר.
 • משך הלימודים

5.5 שנים – 11 סמסטרים

 • עלות הלימודים לשנה

8400 יורו

 • שפת הלימודים

אנגלית

 • תנאי קבלה

1. זכאות לתעודת בגרות
2. מעבר בהצלחה של מבחן כניסה בביולוגיה ובכימיה בכתב

הלימודים נלמדים בשפה האנגלית, ואורכים 5.5 שנים, מתוכם שנתיים ראשונות מתמקדות בידע תיאורטי פרה קליני, ולאחריהן 3 שנים של הכשרה מעשית קלינית, שמתקיימות במרפאות וטרינריות באוניברסיטה ובשיתוף פעולה הדוק עם חוות ומשקי חיות שנמצאים בצמידות לאוניברסיטה, דבר שמקל על הנגישות וההגעה של סטודנטים למוקדי הלמידה. כמידי שנה מתקבלים לתכנית כ- 60 סטודנטים חדשים.

יש להשיג סך של 360 ECTS (נקודות אקדמיות) ולעמוד בהצלחה בבחינות על מנת לקבל את הדיפלומה לרופא וטרינרי. לבוגרים מוענק התואר האקדמי "מנתח וטרינרי" בקיצור "DVS".

קבלת הדיפלומה מאפשרת לעסוק בוטרינריה כירורגית בישראל, בכל מדינות האיחוד האירופי.

הפקולטה שואפת להציע מודולים וקורסי למידה חדשים בכל שנת לימודים כדי להתעדכן בציפיות התעשייה. כיום יש להשיג 299 ECT ממודולי חובה ו- 61 ECT ממודולי בחירה. ועד שנת 2022, הפקולטה מחויבת להעלות את מספר מודולי הבחירה ל 157.

בסיום הלימודים, כל בוגר רוכש ידע תיאורטי ומקצועי, וניסיון מעשי על:

שנה ראשונה – פיתוח הבנה בסיסית של מדעי החיים העומדים בבסיס הרפואה הווטרינרית והכרת המונחים הווטרינריים והרפואיים. הקורסים העיקריים הן אנטומיה של בעלי חיים, היסטולוגיה ואמבריולוגיה, במטרה לעזור לתלמידים לרכוש ידע מעמיק בהרכב גוף בעלי חיים

שנה שנייה – סטודנטים מתעמקים יותר במדעי החיים, במיוחד באנטומיה, פיזיולוגיה ואימונולוגיה וטרינרית. בשנה זו הסטודנטים מתחילים ללמוד מיקרוביולוגיה ולומדים על גידול בעלי חיים ותְזוּנָה. המבוא לרווחת בעלי חיים ואתולוגיה מסייע בשליטה בקורסים קליניים עתידיים.

שנה שלישית – הלימודים הקליניים מתחילים, נחשפים להדמיה, עקרונות אבחון ומתמקדים באבחון קליני והגנה על בריאות הציבור.

שנה רביעית – הסטודנטים ממשיכים לתרגל בתחום, תוך התמקדות במגוון בעלי חיים, החל מדגים, חיות מחמד ועד חיות גדולות כגון סוסים

שנה חמישית והלאה – טכניקות לטיפול במחלות וניתוחים פנימיים הופכות למוקד הלימוד העיקרי כאשר הסטודנטים חוקרים מגוון מחלות ולומדים על גניקולוגיה והמלטה של חיות. השתתפות במרפאות החיות בפקולטה ומשקי חיות מהסביבה בשת"פ הם חלק חשוב בלימודים בשנה זו. 

הסבר מקיף ומפורט על תכנית הלימודים ראו: תכנית לימודים לוטרינריה

עלות ממוצעת ביורופריט​​
4€ארוחה בקפיטריה של האוניברסיטה (כולל מרק ומנה עיקרית)
1€כיכר לחם
0.8€ליטר חלב
7€כרטיס לסרט
2.5 € לשעהכניסה לבריכה בקמפוס
כ500 €השכרת דירת יחיד
כ300 €שכירות עם שותפים
26 € לשלושה חודשיםתחבורה ציבורית (לסטודנט עד גיל 26)

*המחירים מעודכנים לשנת 2020 והינם בגדר הערכה בלבד.

בנק אגוד מציע הלוואה מיוחדת לסטודנטים בIMS – פרטים נוספים אפשר לראות בקובץ הבא: קישור

השאירו פרטים ויועץ לימודים יחזור אליכם

חיי הסטודנט

ורשה מכונה "פריז של מזרח אירופה" בשל יופייה המדהים. עם 1.7 מיליון תושבים, עיר הבירה של פולין בטוחה במיוחד, נקייה וידידותית.
העיר מציעה שפע של אפשרויות לחיי סטודנטים נהדרים. ורשה היא אחד ממרכזי החינוך החשובים ביותר בפולין. זה ביתם של ארבע אוניברסיטאות גדולות עם למעלה מחצי מיליון סטודנטים המתגוררים בעיר המהווים 29% מאוכלוסייתה. 
יש גם בית ספר לרכיבה על סוסים הממוקם 50 מ' ממרפאת הסוסים בפקולטה בווליקה (כ -2 ק"מ מקמפוס WULS-SGGW).
ורשה היא אחת מהקהילות היהודיות המוכרות והגדולות ביותר בעולם
, בשני העשורים האחרונים ישראלים רבים עברו להתגורר בורשה, פתחו עסקים משגשגים, החלו להשקיע בנדל"ן, תיירות, כמו גם ללמוד לימודים אקדמיים. לצד אתרים היסטוריים יהודים, תוכלו למצוא גם מסעדות וחנויות לממכר מזון כשר ותוצרת ישראל, בתי כנסת פעילים, שגרירות ישראל, ובעונת התיירות את השפה העברית ברחובות. ורשה נחשבת לאחד המקומות הבטוחים ביותר.

logo e1642114500579

האוניברסיטה ובסביבתה

אוניברסיטת Warsaw University of Life Sciences היא מוסד אקדמי מבוסס אשר הוקם בשנת 1816 ולו היסטוריה ארוכה של הצלחות אקדמיות. היא מורכבת משלושה עשר פקולטות המתמקדות במדעי החקלאות ומדעי החיים ומארחת מעל 7,300 סטודנטים, מתוכם 1,400 סטודנטים לווטרינריה.
הפקולטה לרפואה וטרינרית היא הפקולטה המובילה בפולין אשר מתגאה במרפאות חיות מודרניות ומאובזרות.
IMS ו- WULS
עובדים בשיתוף פעולה הדוק מאז 2007 כדי להפוך את הלימודים בוטרינריה המוצעים לסטודנטים פוטנציאליים, לעמוד בסטנדרטים הבינלאומיים הגבוהים ביותר. אוניברסיטת WULS מתמקדת בהוראה איכותית על ידי חברי אקדמיה בעלי ניסיון קודם רב בהובלת
מוסדות ואוניברסיטאות לוטרינריה, מדעי בעלי חיים או ביוטכנולוגיה / מחקר ברחבי העולם. כמו כן, יש דגש מתמשך חזק על מחקר אקדמי, במיוחד בשיתוף פעולה עם מוסדות אחרים, אשר מעשיר עוד יותר את מעמדה האקדמי הבינלאומי של האוניברסיטה. האוניברסיטה מציעה קמפוס מגורים מרווח ומודרני, ומרכז ספורט הכולל בריכת שחייה, חדר כושר מאובזר ומגרשי טניס. המרכז מספק גם משטח קרח חורפי עונתי.  בקמפוס מותאם שכזה, תמצאו גם בית קפה, מזנון, חנויות ומרפאה.

קטעים נבחרים

השאירו פרטים ויועץ לימודים יחזור אליכם

IMS סוכנות מומחית ומובילה ללימודים בחו"ל

חברת IMS נוסדה בשנת 2005 כדי לאפשר גישה ללימודים איכותיים עם תנאי קבלה נוחים המאפשרים לממש את החלום לקריירה במקצועות אלו.
בין אם מדובר ברפואה כללית, רפואת שיניים או וטרינריה, תכניות הלימודים הן אטרקטיביות ואפשריות אודות להוראת הלימודים בשפה האנגלית, שכר לימוד ויוקר מחיה נוחים, איתם ניתן גם ליהנות מחוויית הלימודים בחו"ל.

יועצת לימודים בחו"ל משרדים בר אילן ישראל