אודות וחזון IMS

על ידי שותפות עם אוניברסיטאות נחשבות במרכז אירופה מעל עשור, אנו שואפים לייצר את האפשרויות הטובות ביותר עבור אנשי המקצוע של העתיד. החברה הינה גלובלית, ומלווה סטודנטים פוטנציאליים מרחבי אסיה, אירופה וארה"ב החל מרגע המועמדות ועד סיום הלימודים. לחברה שתי שלוחות פיזיות, האחת ברמת גן, ישראל, והשניה בברטיסלבה, סלובקיה, ונציגים בכל עיר של אוניברסיטה איתה אנו משתפים פעולה. הצוות המקצועי שלנו מורכב מאנשים שיש להם ניסיון בלימודים אקדמיים, בארץ ובחו"ל. תפקידנו לוודא שתהיה מרוצה מהבחירה שלך ללמוד בחו"ל עם IMS. אנו יודעים שהלימודים בחו"ל יכולים להרתיע, מסיבה זו אנחנו נהיה שם כדי להקל בנטל האתגרים המינהליים והגישור התרבותי.

על IMS

אינטרנשיונל מדיסין סטדיס (IMS) היא סוכנות מובילה אשר מתמחה בייעוץ, טיפול וליווי לסטודנטים פוטנציאלים בתחומי רפואה כללית, רפואת שיניים, פסיכולוגיה, ולימודי וטרינריה במרכז אירופה.
IMS נוסדה בשנת 2005 כדי לאפשר גישה ללימודים איכותיים עם תנאי קבלה נוחים המאפשרים לממש את החלום לקריירה במקצועות אלו. בין אם מדובר ברפואה כללית, רפואת שיניים או וטרינריה, תכניות הלימודים הן אטרקטיביות ואפשריות אודות להוראת הלימודים בשפה האנגלית, שכר לימוד ויוקר מחיה נוחים, איתם ניתן גם ליהנות מחוויית הלימודים בחו"ל.
המטרה העיקרית שלנו היא להציע חבילה מלאה של שירותים החל מלייעץ ולהציג בפנייך את האפשרויות בהתאם לצרכים הספציפיים שלך. אנו עוזרים לך עם הניירת במהלך תהליך הגשת הבקשה, מארגנים בחינות כניסה קרוב יותר לביתך כדי לחסוך לך זמן ועלויות נסיעה, כך שתוכל להתרכז בלימודים לבחינת הכניסה ולעמידה בה. לסיום, אנו עוזרים לך בתהליך ההרשמה לתוכנית שבחרת. לאחר שתירשם אנו נשארים איתך ותומכים בך לאורך כל שנות הלימודים שלך.

קישור לאתר IMS באנגלית 

מדיניות פרטיות ותנאי השימוש באתר

שירותי IMS

  • ניווט וליווי בתהליך הגשת המסמכים למועמדות ללימודים​
  • ייעוץ מקצועי לאפשרויות הלימודים ונהלי הקבלה​
  • הדרכה והכנה לבחינת הכניסה באמצעות מכינה וסימולציות ייעודיות לקראת מבחן הקבלה​
  • ארגון בחינת הקבלה בישראל​
  • ניהול מסמכי ההרשמה​
  • הדרכה ברישום לאוניברסיטה לאחר קבלה​
  • תמיכה ע"י נציגת IMS, דוברת השפה המקומית, בסידור עניינים בירוקרטיים אדמיניסטרטיביים כמו פתיחת חשבון בנק, הוצאת אשרת שהייה, ליווי לבית החולים או תחנת המשטרה וכל צורך הדורש הבהרה של השפה המקומית.​

צוות IMS