חזון IMS 

על ידי שותפות עם אוניברסיטאות נחשבות במרכז אירופה מעל עשור, אנו שואפים לייצר את האפשרויות הטובות ביותר עבור אנשי המקצוע של העתיד. החברה הינה גלובלית, ומלווה סטודנטים פוטנציאליים מרחבי אסיה, אירופה וארה"ב החל מרגע המועמדות ועד סיום הלימודים. לחברה שתי שלוחות פיזיות, האחת ברמת גן, ישראל, והשניה בברטיסלבה, סלובקיה, ונציגים בכל עיר של אוניברסיטה איתה אנו משתפים פעולה. הצוות המקצועי שלנו מורכב מאנשים שיש להם ניסיון בלימודים אקדמיים, בארץ ובחו"ל. תפקידנו לוודא שתהיה מרוצה מהבחירה שלך ללמוד בחו"ל עם IMS. אנו יודעים שהלימודים בחו"ל יכולים להרתיע, מסיבה זו אנחנו נהיה שם כדי להקל בנטל האתגרים המינהליים והגישור התרבותי.

על IMS

אינטרנשיונל מדיסין סטדיס (IMS) היא סוכנות מובילה אשר מתמחה בייעוץ, טיפול וליווי לסטודנטים פוטנציאלים בתחומי רפואה כללית, רפואת שיניים, פסיכולוגיה, ולימודי וטרינריה במרכז אירופה.
IMS נוסדה בשנת 2005 כדי לאפשר גישה ללימודים איכותיים עם תנאי קבלה נוחים המאפשרים לממש את החלום לקריירה במקצועות אלו. בין אם מדובר ברפואה כללית, רפואת שיניים או וטרינריה, תכניות הלימודים הן אטרקטיביות ואפשריות אודות להוראת הלימודים בשפה האנגלית, שכר לימוד ויוקר מחיה נוחים, איתם ניתן גם ליהנות מחוויית הלימודים בחו"ל.
המטרה העיקרית שלנו היא להציע חבילה מלאה של שירותים החל מלייעץ ולהציג בפנייך את האפשרויות בהתאם לצרכים הספציפיים שלך. אנו עוזרים לך עם הניירת במהלך תהליך הגשת הבקשה, מארגנים בחינות כניסה קרוב יותר לביתך כדי לחסוך לך זמן ועלויות נסיעה, כך שתוכל להתרכז בלימודים לבחינת הכניסה ולעמידה בה. לסיום, אנו עוזרים לך בתהליך ההרשמה לתוכנית שבחרת. לאחר שתירשם אנו נשארים איתך ותומכים בך לאורך כל שנות הלימודים שלך.

קישור לאתר IMS באנגלית 

שירותי IMS

צוות IMS

דוקטור קובי

ד"ר קובי מונוביץ'

מנכ"ל IMS ישראל

סיפור השראה של אדם שהחליט להגשים את חלומו להיות רופא ובחר ללמוד עם הסטודנטים שלנו ב- UPJS קושיצה. לאחר שהיה לו ניסיון ממקור ראשון כסטודנט בוגר, התגבר על כל המכשולים והשיג את התואר הרפואי שלו בהצלחה בשנת 2018, קובי הוא דוגמה לכך שהכל אפשרי אם אתה באמת רוצה את זה. נכון לעכשיו, בנוסף לפיקוח על פעילויות IMS בישראל, קובי מתמחה בפסיכיאטריה ועובד בבית חולים בישראל.

מרגיטה הופקובה
גברת מרגיטה הופקובה

מנכ"לית IMS אירופה

בוגרת האוניברסיטה לכלכלה בסלובקיה, במגמת קשרי כלכלה בינלאומיים, מרגיטה מאמינה ברכישת השכלה אקדמית והתנסות מקצועית בחו"ל. בהתאם לכך ניצלה הזדמנויות ללמוד בספרד וברוסיה, ופיתחה קריירה מקצועית בארה"ב. מאז היא חזרה לעיר הולדתה, ברטיסלבה – בירת סלובקיה.
מרגיטה אוהבת חיות והיא הבעלים הגאה של שני חתולים- בני וסדריק ואמא טריה לפאולינקה, התינוקת הראשונה במשפחת IMS.

סתיו קצלניק פוקס

סתיו קצלניק פוקס

מנהלת קשרי מועמדים וסטודנטים מישראל

סתיו מנהלת את משרד IMS בישראל, הממוקם בקמפוס היפהפה של אוניברסיטת בר אילן. אם יש לכם סוגיות לא פתורות, או סתם רוצים לעצור, אתם מוזמנים מאוד! בעלת שני תארים בתקשורת ומנהל עסקים, סתיו מבינה את העולם האקדמי טוב יותר מכולם. היא תסייע לך לבחור את התוכנית המתאימה לך ביותר ולהדריך אותך בתהליך הרישום והקבלה.

דניאל מילר

דניאל מילר

קשרי סטודנטים ושיווק ישראל

דניאל למד מחשבים ואלקטרוניקה אחרי התיכון, אחרי מסע סביב העולם הבין שרוצה להיות פסיכולוג, דניאל בחר להגשים את החלום דרך חוויה בין תרבותית וכיום לומד את התואר השני שלו בפסיכולוגיה קלינית באחד מהמסלולים שIMS מציעים בסלובקיה.
אינגריד טריסקובה

אינגריד טריסקובה

נציגת IMS בקושיצה

כילידת המקום, אינגה יודעת בדיוק כיצד לעזור לך עם ההתאקלמות שלך בעיר בתור סטודנט של UPJS בקושיצה. היא כאן כדי לעזור לך עם הניירת שתצטרך לעשות, כמו הכרה בהשכלה תיכונית מישראל, או קבלת אשרת שהייה זמנית בסלובקיה בזמן לימודייך. אל תהסס לבקש ממנה עצות לגבי פעילויות מהנות, או מהו המקום הטוב ביותר לעשות בו קניות במכולת. כמי שחיה בלונדון 15 שנה, אינגה יודעת עד כמה חשוב להרגיש בבית בסביבתך החדשה והיא תתמוך בך במהלך המעבר.

מיכל גוברמן

מיכל גוברמן

מנהלת קשרי מועמדים וסטודנטים בינלאומיים

מיכל, או מיקי כמו שאנחנו אוהבים לכנות אותה, היא האמנותית במשפחת IMS. מיכל סיימה בהצלחה את מכללת רימון למוזיקה בישראל וכעת לומדת בברקלי בבוסטון, ארה"ב. היא דואגת מאוד לסטודנטים שבאחריותה, בידיעה ממקור ראשון עד כמה קשה יכול להיות לימודים בחו"ל. מיכל היא טבעונית מסורה ואוהבת חיות.
קטרינה סיצ'רטובה

קטרינה סיצ'רטובה

מנהלת חשבונות - ברטיסלבה, סלובקיה

קטרינה מלווה את חברת IMS מההתחלה והיא מלכת המספרים כאן! מאורגנת להפליא, שום פרט לא יתחמק מתשומת ליבה.

אלכסנדר

אלכסנדר

נציג IMS - ברטיסלבה, סלובקיה

אלכס הוא אספן מסור של כוסות סטארבקס. אף אחד לא נעלם מתשומת ליבו אבל שימו לב, הוא אוסף רק את המהדורה הישנה! אלכס הוא האיש החכם של משרדנו, הוא יודע כל כך הרבה! הוא יודע על הסודות האפלים של תיקים מאובקים, טונרים שלעולם לא מתאימים, וכמובן איפה מכינים את הקפה הטוב ביותר!