לימודי רפואה ורפואת שיניים בקפריסין – באוניברסיטת European University Cyprus, תוכנית שש שנתית מעולה ולא רחוקה מהבית

לימודי רפואה בקפריסין כניסה לאוניברסיטה
לימודי רפואה בקפריסין כניסה לאוניברסיטה

פרטים על תוכנית לימודי רפואה בקפריסין

אוניברסיטת EUC מזמינה אתכם ללמוד בתוכנית לימודי רפואה בקפריסין, תוכנית שש שנתית אשר נבתנה בקפדנות ומכשירה את הסטודנטים בשימוש בשיטות המכשור המובילות והמומלצות לטיפול בחולים. הלימודים מועברים באמצעות אסטרטגיות הוראה חדשניות, סימולציות מתקדמות והכשרה במיומנויות קליניות.

ל- EUC, European University Cyprus, הסכמים בלעדיים עם בתי החולים הציבוריים והפרטיים הגדולים ביותר בקפריסין, בהם יבוצעו הסבבים הקליניים המרכזיים של הסטודנטים. ייעוץ אקדמי, קליני, כמו גם ייעוץ קריירה, מסייעים לסטודנטים לרפואה של התוכנית להפיק את המרב מההכשרה הרפואית שלהם- ולהפוך לרופאים ומנהיגים מעוררי השראה בתחום!.

מסלול לימודי רפואה כללית בקפריסין

ברוכים הבאים לקפריסין! לא ניתן להתעלם מכך שהמרחק מקפריסין לישראל הוא פחות משעת טיסה אחת בלבד, אך הסטודנטים הישראלים, בוחרים בלימודי רפואה בקפריסין משלל סיבות נוספות. אוניברסיטת EUC- European University Cyprus הנמצאת בעיר ניקוסיה, ידועה באיכות הלימודים והלמידה הגבוהה שלה, כמו גם כמקום אשר שם דגש חשוב על התעסוקה העתידית של בוגריו.

האוניבריסטה משלבת טכנולוגיות כחלק בלתי נפרד מהלימודים ואף מצטיינת ביחס אישי לסטודנטים- המתבטא בייעוץ, הכוונה, ליווי ותמיכה לכל הסטודנטים המגיעים מרחבי העולם. לא סתם מדורגת האוניברסיטה כאחת מ-200 האוניברסיטאות הטובות בעולם!
לצד תוכנית לימודי רפואה בחו"ל באנגלית- תוכנית נחשקת ומבוקשת, תואר בין-לאומי מוכר ושירותי האוניברסיטה הנהדרים, נהנים סטודנטים ישראלים רבים מייעוץ מקצועי, ליווי וטיפול בכל צורך- ובשפה העברית, דרך IMS- הסוכנות המובילה בישראל, המייצרת את האפשרויות הטובות ביותר עבור אנשי הרפואה של העתיד.

ארוחת צהריים של סטודנטים לרפואה בקפריסין

תנאי קבלה

לתוכנית השש שנתית של לימודי רפואה בקפריסין תנאי קבלה נוחים ביותר – בהשוואה לתנאי הקבלה המוכרים בארץ ובעולם. סטודנטים פוטנציאליים העומדים בקריטריונים הבאים, בהחלט יכולים להיות רופאים, בעוד 6 שנים מהיום.

תנאי הקבלה ללימודי רפואה בקפריסין

 1. תעודת בגרות עם 2 מקצועות מדעים.
 2. ממוצע בגרות 90 ומעלה*.
 3. מעבר של מבחן רמת אנגלית – IGCSE IELTS TOEFL או שווה ערך למבחנים אלה.
 4. מעבר ראיון קבלה.
 5. הגשת מכתב אישי.
 6. הגשת מכתב המלצה ממורה/מרצה.
 7. לא חובה – הוכחת התנדבות או עבודה בתחום הרפואה.

עלויות לימודי רפואה בקפריסין

עלות לימודי רפואה בקפריסין הינה 19,000 אירו לשנה. התשלום מתחלק ל4 תשלומים במהלך השנה וניתן גם לחלק לתשלומים חודשיים. סטודנטים יכולים לקבל הנחה במידה ומשלמים את כל הסכום בתחילת השנה.

לסטודנטים של IMS, הלוואות סטודנטים משתלמות במיוחד דרך בנק אגוד, אשר יבטיחו ראש שקט בכל הקשור לשכר לימוד- ולאורך כל תקופת הלימודים.

לימודי רפואה בקפריסין סבב רפואים

מתקנים ושירותים שהאוניברסיטה מציעה

 • מגורים – לאוניברסיטה יש מעונות ברחבי העיר.
 • ויזת סטודנט – חברת IMS והאניברסיטה עוזרים בתהליך קבלת ויזת הסטודנט.
 • התמחות קיץ – אחרי השנה השניה, ניתנת אפשרות לסטודנטים לעבור לתקופת הקיץ התמחות במגוון מחלקות בבית חולים במספר רב של מדינות שלאוניברסיטה יש שיתוף פעולה איתם.
 • קפיטריה – באונירסיטה קפיטריה בעלות של כ4-6 יורו לארוחה.
 • חדר כושר – באוניברסיטה יש חדר כושר, כמו כן יש לה שיתוף פעולה עם חדר כושר מקומי גדול שיש בו גם בריכה.

לימודי רפואת שיניים בקפריסין

לצד לימודי רפואה בחו"ל באנגלית ובמגוון תחומים, ל- European University Cyprus שבניקוסיה, מסלול ייחודי ללימודי רפואת שיניים בקפריסין.

רפואת שיניים היא אחד המקצועות המבוקשים בעולם כיום והיא גם בין השכר הגבוה ביותר. אוניברסיטת ניקוסיה מספקת חינוך איכותי המלמד את הסטונדטים לא רק על טיפולי שיניים אלא גם על מניעה ובריאות הציבור.

עיקרי תוכנית ללימודי רפואה בקפריסין

התוכנית נמשכת – 5.5 שנים. חצי שנה פחות מלימודי רפואה כללית.

תנאי הקבלה ללימודי רפואת שיניים בקפריסין זהים לרפואה מלבד שלרפואת שיניים אין ראיון קבלה.

עלות לימודי רפואת שיניים בקפריסין הם 19900 יורו לשנה. במחיר כולל ציוד עבודה ייחודי.

לימודי רפואה בקפריסין כיתות לימוד רפואת שיניים

רוצים לשמוע עוד פרטים על לימודי רפואה בקפריסין? השאירו פרטי בסוף העמוד ויועצת לימודים תחזור אליכם בהקדם

השאירו פרטים ויועץ לימודים יחזור אליכם

firstname
lastname