לימודי וטרינריה בחו"ל

תיאור תוכנית לימודי וטרינריה בוורשה, פולין, בשפה האנגלית

לימודי.וטרינריה.בחול.באנגלית.2

חולם/חולמת על לימודי וטרינריה? רבים נמשכים לתחום הוטרינריה אשר מאפשר להם לעבוד עם בעלי חיים, וגם ליהנות משכר גבוה. אך בעוד רבים חולמים לעסוק בוטרינריה, רק כמה עשרות סטודנטים כל שנה מוצאים מקום בבית הספר לרפואה וטרינרית ברחובות, שהוא בית הספר היחיד בארץ ללימודי וטרינריה. אך לא חייבים לוותר על החלום, אם לא התקבלתם לפקולטה לחקלאות, עדיין עומדת בפניכם האפשרות של לימודי וטרינריה בחו“ל באנגלית.

לימודי וטרינריה בחו“ל תנאי קבלה 
אחת הסיבות המרכזיות מדוע לבחור בלימודי וטרינריה באירופה היא תנאי הקבלה. בית הספר לרפואה וטרינרית מעמיד תנאי קבלה נוקשים. לצורך קבלה ללימודי וטרינריה בישראל יש צורך בתואר ראשון באחד התחומים: רפואה, חקלאות, רפואת שיניים, מדעי הרפואה/המעבדה, רוקחות, ביוטכנולוגיה, פסיכוביולוגיה או מדעי הטבע. יש צורך בציון ממוצע של 85 לפחות בתואר הראשון וציון פסיכומטרי של 600 לפחות. קחו בחשבון שמספר הסטודנטים מוגבל, וכאשר ישנו עודף ביקוש עמידה בתנאי הסף אינה מבטיחה קבלה ללימודים.

לעומת זאת, לימודי וטרינריה בחו“ל מאפשרים לכם ליהנות מתנאי קבלה נוחים יותר. כל מה שנדרש זה זכאות לתעודת בגרות ומבחן כניסה בביולוגיה ובכימיה. אמנם תנאי הקבלה קלים יותר, אך על תטעו לגבי רמת הלימודים. לימודי וטרינריה פולין מתקיימים באוניברסיטת ורשה למדעי החיים SGGW, מוסד לימודים מוכר ובעל היסטוריה של למעלה ממאתיים שנה! התכנית לרפואה וטרינרית מוסמכת על ידי האיגוד האירופי למוסדות לחינוך וטרינרי (EAEVE).

לימודי.וטרינריה.בחול.באנגלית.SGGW

לימודי וטרינריה פולין
לימודי וטרינריה בחו“ל באנגלית מאפשרים לכם ללמוד באווירה אחרת. אתם צפויים ללמוד באווירה בינלאומית עם סטודנטים ממדינות רבות, ולשלב לימודים עם חוויה של מגורים בחו“ל. אמנם הגעתם על מנת ללמוד, אך אתם צפויים לעבור תקופה נהדרת וליצור רשת של קשרים בינלאומיים עם חבריכם הסטודנטים הזרים.

הלימודים מתקיימים בוורשה, עיר הבירה והעיר הגדולה ביותר בפולין. ורשה היא עיר היסטורית ותיירותית, מרכז העיר ההיסטורי הוכרז כאתר מורשת עולמי ותיירים רבים מבקרים בו. העיר ורשה נחשבת לבירת התרבות והחינוך ופועלים בו מוסדות חינוך רבים המושכים סטודנטים ממדינות רבות, מה שמעניק לעיר ולמקומות הבילוי אווירה צעירה וקוסמופוליטית. שכר הלימודים בפולין גבוה יותר משכר הלימוד בארץ, אך עלויות המחיה בפולין נמוכות יותר מאשר עלויות המחיה בישראל וביתר מדינות אירופה.

לימודי.וטרינריה.בחול.באנגלית.SGGW

השאירו הודעה

פסטים אחרונים

IMS בפייסבוק

יצירת קשר

על IMS

IMS ישראל – עוסקת, בשיווק תוכניות ללימודים, וליווי הסטודנטים במהלך הלימודים בתוכניות הרפואה, וטרינריה, ותואר שני בפסיכולוגיה באירופה. מפעילה קורסי מכינה בישראל לתוכניות הרפואה והוטריניריה באירופה.

מתעניינים בלימודים בחו"ל?
השאירו פרטים לקבלת ייעוץ ללא עלות